KLEJ MONTAŻOWY DO CERAMIKI SANITARNEJ

Klej do ceramiki sanitarnej to must have przy pracach remontowych w łazience, które mogą przysporzyć wiele problemów. Łazienka jest miejscem, w którym nierzadko położona jest glazura lub terakota. Montowanie jakichkolwiek akcesoriów łazienkowych niejednokrotnie wiąże się z wierceniem dziur w ścianie. Nie masz wiertarki udarowej, która umożliwiłaby Ci właściwe wykonanie nawiertu? Z pomocą przychodzi klej montażowy Mamut Glue – można zastosować go również do ceramiki sanitarnej.

Czym jest klej montażowy?

Kleje montażowe to produkty przeznaczone zarówno do użytku wewnątrz pomieszczenia, jaki i na zewnątrz. Kleje montażowe są wodoodporne oraz wytrzymałe na różne warunki atmosferyczne. Ich użycie to dobre rozwiązanie, jeśli musimy przeprowadzić drobne prace remontowe w łazience przy ceramice sanitarnej.

Jak zamontować ceramikę sanitarną na klej montażowy?

Ceramikę sanitarną w łazience możemy zamontować przy użyciu profesjonalnych narzędzi, zgodnie z zaleceniami producenta. Mogą to być np. klucz francuski, wiertarki, wkrętarki oraz poziomica. Montaż ceramiki sanitarnej jest łatwy. Wystarczy użyć kleju montażowego Mamut Glue, aby szybko i trwale zamocować ceramikę sanitarną w wybranym przez siebie miejscu.

Jakie są zalety używania kleju montażowego?

Klej montażowy Mamut Glue zyskuje coraz większą popularność przy zastosowaniach sanitarnych. Doskonale sprawdza się przy większości drobnych prac budowlanych i domowych pracach wykończeniowych. Mamut Glue to klej uniwersalny, więc przyda się zarówno do przyklejenia lustra w łazience, jak i obrazu w salonie. Klej nadaje się do klejenia tworzyw sztucznych, drewna i wyrobów drewnopodobnych. Rekomendujemy go także do przyklejania luster do drzwi szafy oraz do mocowania obrazów i innych dekoracji na ścianie. Do głównych zalet kleju należą:

  • odporność na temperaturę,
  • natychmiastowa przyczepność,
  • wytrzymałość na zrywanie,
  • mało wyczuwalny zapach,
  • neutralność chemiczna.

Jeśli zależy Ci na kleju, który ma doskonały chwyt, a jego skład jest przyjazny alergikom, to Bostik Mamut Glue powinien Cię zainteresować. Wykorzystasz go nie tylko do montażu ceramiki sanitarnej, lecz także płytek czy paneli. Jest on przeznaczony do zamontowania kilkunastu różnych materiałów i w każdym z tych przypadków zapewnia optymalną siłę mocowania.

Szybki montaż ceramiki sanitarnej

Jak widać, prace remontowe w łazience, nie są trudne i mozolne. Mnóstwo z nich wykonasz przy użyciu kleju montażowego Mamut Glue. Nie martw się o swój brak doświadczenia. Produkt jest prosty w użyciu i działa od razu po aplikacji.