MONTAŻ PŁYTEK KLINKIEROWYCH – PORADY

Płytki klinkierowe to ciekawe rozwiązanie, które pozwala uzyskać efekt ceglanego muru. Przeprowadzenie ich montażu w prawidłowy sposób sprawia, że bardzo trudno odróżnić je od cegieł, są w zasadzie nie do odróżnienia. Kluczem do sukcesu, a więc uzyskania takiego efektu, jest zastosowanie odpowiedniego kleju. Jaki klej do klinkieru wybrać?

Przygotowanie podłoża pod płytki klinkierowe

Zanim przystąpimy do klejenia, należy jednak odpowiednio przygotować podłoże, na którym mają zostać zamontowane płytki. Aby montaż przebiegł w sposób prawidłowy, podłoże powinno być gładkie i nośne. Najważniejszą czynnością jest oczyszczenie go z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, kurzu itp. Jak już to zrobimy, możemy przystąpić do montażu.

Mamut Glue – elastyczny klej budowlany do klinkieru o sile mamuta

W tym momencie pojawia się pytanie, jaki klej zastosować? Jednym z najlepszych produktów – rekomendowanych przez specjalistów z branży – jest Mamut Glue. To super silny klej przemysłowy o uniwersalnym zastosowaniu, do wszystkiego, który nadaje się zarówno do podłoży gładkich, jak i porowatych. Dlaczego właśnie on?

Natychmiastowa przyczepność kleju do klinkieru Mamut Glue

Największą zaletą Mamut Glue jest to, że jest on po prostu skuteczny i niezawodny. Zapewnia niemal natychmiastową przyczepność. Dzięki niemu płytki mogą zostać trwale zamontowane nawet w 5 sekund! Mówi się o nim, że klei z siłą mamuta i trudno się z tym nie zgodzić.

Trwały i bezpieczny montaż płytek klinkierowych w warunkach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Szybkoschnący klej do klinkieru Mamut Glue jest bardzo odporny na działanie skrajnych warunków atmosferycznych. Można go stosować w temperaturze od –40°C do +90°C, dzięki czemu idealnie sprawdza się nie tylko wewnątrz, ale także w warunkach zewnętrznych. To bardzo ważne w przypadku płytek klinkierowych, ponieważ często wykorzystuje się je do wykończenia elewacji.

Chcesz zamontować płytki klinkierowe szybko i trwale? Zastosuj klej Mamut Glue!

Stosowanie kleju do klinkieru Mamut Glue rekomendowane jest zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, domowym majsterkowiczom. Montowanie płytek przy jego pomocy jest łatwe, szybkie oraz bezpieczne. Mamut Glue jest całkowicie bezpieczny dla klinkieru – nie uszkadza jego powierzchni.